Pagrindinis
  • Lietuvių
  • English
Pagrindinis meniu
Pagrindinis
Naujienos
Varžybos
Baltic Cup 2013
Baltic Cup 2010
Straipsniai
Trasos
Nuorodos
Kontaktai
Paieška
Nuotraukų galerija
Forumas
Reklama

Kas aktyvus
Dabar naršo svečių - 1
Prisijunkite

2016 LT Off-road varžybų tvarkaraštis
2016 01 21

 
8 etapas: viščiukus skaičiuoja rudenį
2015 11 30

   Lapkričio 28 d., šeštadienį, Panevėžio „Auridos“ trasoje įvyko 8-asis (paskutinis šiais metais) radijo bangomis valdomų automobilių modelių varžybų etapas ir metinės įskaitos apdovanojimų ceremonija. Oras pasitaikė dar rudeniškas, bet jau ganėtinai palankus ligoms. Tai atsiliepė ir dalyvių skaičiui. Rc-cars.lt tinklalapyje itin operatyviai patalpinti rezultatai ir palengvino, ir apsunkino užduotį parašyti paskutinį šių pokyčiais turtingų metų reportažą. Pamėginsime trumpai prisiminti pagrindines šio etapo akimirkas, apibendrinti visą sezoną ir pateikti šiokios tokios dalyvių apklausos rezultatus.

Skaityti toliau...
 
2015 LT Off-road čempionato 8 varžybų - RC-Cars.lt taurė rezultatai
2015 11 28
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Kuldar Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 3.0
   O.S. Speed
2  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8
   FX
3  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D815
   Bullitt B219
4  Rihard Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8
   FX
5  Karolis Butkevičius
   Kaunas, LT
 Hot Bodies D815
   O.S.
   1/8 Buggy Electric
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
2  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8E
   Tekin
3  Jaanus Saare
   Tartu, EE
 TLR 8ight-E 3.0
   Mamba
4  Kuldar Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight-E 3.0
   Mamba
5  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 TLR 8ight-E 3.0
   Mamba
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Deivis Tamošiūnas
   Lentvaris, LT
 HPI Baja 5b SS
   Zenoah 26cc
2  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
3  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
 Rovan Baja
   Zenoah 29cc
4  Gytis Časas
   Utena, LT
 HPI Baja 5b
   29cc
5  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
 FG Leopard 2WD
   26cc
   1/10 Electric Beginner
1  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
2  Evaldas Stankus
   Kaunas, LT
 Kyosho Lazer ZX-5 FS2 SP
   Trust Eco 21T
3  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
4  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 LRP Twister Buggy 2WD
   Trust Eco 21T
5  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast TX2
   Trust Eco 21T
   1/10 Electric Modified
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D413
   LRP 5.5T
2  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 Hot Bodies D413
  
3  Danielius Staliūnas
   Vilnius, LT
 Team C T4v3
   Trackstar
4  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Viper
5  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
 Team Associated B44.2
   Orion 5.5T
   1/10 Electric Short Course
1  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   LRP X12L 4.5T
3  Vilius Klimka
   Vilnius, LT
 Team Associated SC10 4x4
   Viper VX4R.45
4  Marius Jucikas
   Tauragė, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4 HD 4300Kv
5  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
 Team Associated SC10 FT
   Viper

 

Skaityti toliau...
 
2015 LT Off-road čempionato 7 varžybų - ABC taurė rezultatai
2015 10 24
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D815
   Bullitt B219
2  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
 Kyosho MP9
   Bullitt
3  Kuldar Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 3.0
   O.S. Speed
4  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 3.0
   FX
5  Laurynas Dirvonskis
   Vilnius, LT
 Kyosho MP9 TKI3
   O.S. Speed
   1/8 Buggy Electric
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
2  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
 Kyosho MP9e
   Tenshock
3  Jaanus Saare
   Tartu, EE
 TLR 8ight-E 3.0
   Mamba
4  Vaidas Mainonis
   Kaunas, LT
 Mugen MBX6 ECO
   Tekin 2050Kv
5  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight-E 3.0
   Mamba
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Deivis Tamošiūnas
   Lentvaris, LT
 HPI Baja 5b SS
   Zenoah 26cc
2  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
3  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
 FG Leopard 2WD
   26cc
4  Romas Cesiulis
   Molėtai, LT
 HPI Baja 5SC
   Zenoah 26cc
5  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
 Rovan Baja
   Zenoah 29cc
   1/10 Electric Beginner
1  Evaldas Stankus
   Kaunas, LT
 Kyosho Lazer ZX-5 FS2 SP
   Trust Eco 21T
2  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
3  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
4  Deividas Linka
   Panevėžys, LT
 Team C TR04
   LRP S10 Blast
5  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
   1/10 Electric Modified
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D413
   LRP 5.5T
2  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
 Team Associated B44.2
   Orion 5.5T
3  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Viper
4  Ahti Järvet
   Viljandi, EE
 TLR 22-4
   Thunder
5  Tautvydas Bujokas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D413
   Viper 6.5T
   1/10 Electric Short Course
1  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   LRP X12L 4.5T
3  Augustas Šukelevičius
   Vilnius, LT
 Traxxas Slash T-RCE
   Tekin Pro4
4  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
 Team Associated SC10 FT
   Viper
5  Matas Antanavičius
   Panevėžys, LT
 Traxxas Slash T-RCE
   Tekin Pro4

 

Skaityti toliau...
 
<< Pradėti < Prieš 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 4 iš 174
Akimirkos
ON-ROAD

Daugiau apie

On-road


www.lasa.lt

2015 m. off-road įskaita
   1/8 Buggy Nitro
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Evaldas Dzialtuvas
   Kaunas, LT
367
2  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
355
3  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
343
4  Karolis Butkevičius
   Kaunas, LT
329
5  Laurynas Dirvonskis
   Vilnius, LT
313
   1/8 Buggy Electric
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
371
2  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
371
3  Vaidas Mainonis
   Kaunas, LT
321
4  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
313
5  Laurynas Dirvonskis
   Vilnius, LT
295
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Deivis Tamošiūnas
   Lentvaris, LT
375
2  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
359
3  Gytis Časas
   Utena, LT
311
4  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
309
5  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
307
   1/10 Electric Beginner
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Evaldas Stankus
   Kaunas, LT
371
2  Aidas Vaiciukynas
   Kaunas, LT
359
3  Rokas Markūnas
   Vilnius, LT
355
4  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
331
5  Marius Šlapikas
   Šakiai, LT
293
   1/10 Electric Modified
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
375
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
367
3  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
347
4  Benas Bukauskas
   Utena, LT
303
5  Giedrius Slavickas
   Vilnius, LT
299
   1/10 Electric Short Course
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
375
2  Vilius Klimka
   Vilnius, LT
347
3  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
341
4  Marius Jucikas
   Tauragė, LT
323
5  Augustas Šukelevičius
   Vilnius, LT
315

Detali įskaita
© 2016 RC-Cars
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
88x31.lt Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje