Pagrindinis
  • Lietuvių
  • English
Pagrindinis meniu
Pagrindinis
Naujienos
Varžybos
Baltic Cup 2016
Baltic Cup 2013
Baltic Cup 2010
Straipsniai
Trasos
Nuorodos
Kontaktai
Paieška
Nuotraukų galerija
Forumas
Mūsų rėmėjai

Kas aktyvus
Prisijunkite

2016 LT Off-road čempionato 6 varžybų rezultatai
2016 09 24
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Hot Bodies D815
   Bullitt
2  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 Hot Bodies D815
   Bullitt B219
3  Evaldas Stankus
   Kaunas, LT
 Hot Bodies D812
   Bullitt B218
4  Paulius Varnagiris
   Kaunas, LT
 Team Associated RC8.2
   Bullitt
5  Lorenas Grigas
   Šiauliai, LT
 HPI Trophy
   Novarossi S4
   1/8 Buggy Electric
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 TLR 8ihgt-E 4.0
   Tenshock
3  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
 Mugen MBX7 ECO
   Tenshock 2150Kv
4  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 Team Associated RC8B3e
   Viper
5  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Kyosho MP9e
  
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
2  Matas Antanavičius
   Panevėžys, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
3  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
 Rovan Baja
   Zenoah 23cc
4  Romas Cesiulis
   Molėtai, LT
 HPI Baja 5SC
   26cc
5  Gytis Časas
   Utena, LT
 HPI Baja 5b
   29cc
   1/10 Electric Beginner
1  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
 Kyosho ZX-5
   Trust Eco 21T
2  Lukas Motuza
   Kaunas, LT
 TLR 22-4 2.0
   Trust Eco 21T
3  Aivaras Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
4  Domantas Morkūnas
   Vilnius, LT
 LRP S10 Blast BX2
   Trust Eco 21T
5  Aiva Ambraziūnaitė
   Kaunas, LT
 LRP S10 Blast BX
   Trust Eco 21T
   1/10 Electric Modified
1  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 HB D413
   LRP
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Orion
3  Tautvydas Bujokas
   Jonava, LT
 HB D413
   Viper 6.5T
4  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
 HB D413
  
5  Aurelijus Krikščiūnas
   Vilnius, LT
 HB D413
   LRP X20 5.5T
   1/10 Electric Short Course
1  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4 HD
2  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
 AE SC10 4x4 FT
   Tekin 4600
3  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
4  Lukas Usonis
   Panevėžys, LT
 Team C TS4TE
   TrackStar
   
  
 
  

 

Skaityti toliau...
 
Baltic Cup 2016 rezultatai
2016 08 21
Nugalėtojai
   1/8 Buggy Nitro
1  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8
   FX
2  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 4.0
   FX
3  Kuldar Ilus
   Viljandi, EE
 TLR 8ight 4.0
   FX
4  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
 Kyosho MP9
   Bullitt
5  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815
   Bullitt B219
   1/8 Buggy Electric
1  Hendrik Lainemäe
   Adavere, EE
 Xray XB8E
   Hobbywing
2  Pekko Iivonen
   Kouvola, FI
 
  
3  Hans Hannus
   Tallinn, EE
 Mugen MBX7R ECO
   CS-Electronic
4  Robin Ilus
   Viljandi, EE
 Xray XB8E
   Orion
5  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
 HB D815-E
   Tenshock 2150Kv
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
1  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
2  Edgaras Šnipas
   Kaunas, LT
 HPI Baja 5b SS
   26cc
3  Uldis Kalējs
   Rīga, LV
 HPI Baja 5b SS
   26cc
4  Jānis Zariņš
   Jūrmala, LV
 Rovan Baja 5b
   Zenoah 26cc
   Kaspars Triškins
   Rīga, LV
 Baja5b
   26cc
   1/5 - 1/6 Petrol 4WD
1  Pekko Iivonen
   Kouvola, FI
 MCD RR5
   26cc
2  Mantas Klupšas
   Panevėžys, LT
 MCD RR5
   Zenoah G270RC 26cc
3  Ever Kelt
   Võru, EE
 MCD RR5
   26cc
4  Peeter Saal
   Tallinn, EE
 MCD RRV4
   Zenoah 26ccm
5  Koit Repnau
   Tallinn, EE
 MCD RRV4
   26ccm
   1/10 Electric Modified
1  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
 Team C TM4
   Orion
2  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
 HB D413
   LRP
3  Janis Klimenkovs
   Rīga, LV
 Xray XB4
   CS
4  Karl Kasekamp
   Väike-Maarja, EE
 Xray XB4 2016
   LRP 8.5T
5  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
 Team Associated B44.2
   Orion 5.5T
   1/10 Electric Short Course
1  Janek Pähn
   Tallinn, EE
 Team Durango DESC10
  
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4
3  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
 Losi TEN-SCTE 2.0
   Tekin Pro4 HD
4  Vahur Kivaste
   Tallinn, EE
 Team Associated SC5M
   Turnigy
   
  
 
  

 

Skaityti toliau...
 
2016 Baltic Cup rezultatai
2016 08 19

Treniruotės / Timed practice (08.19)

 Klasė / Class  1 Round  2 Round  3 Round  4 Round
 (08.20)
 5 Round
 (08.21)
 1/10 Electric Short Course  h1r1  h1r2  h1r3  h1r4  h1r10
 1/10 Modified 4WD  h2r1  h2r2  h2r3  h2r4  h2r10
 1/8 Buggy Electric 1  h3r1  h3r2  h3r3  h3r4  h3r10
 1/8 Buggy Electric 2  h4r1  h4r2  h4r3  h4r4  h4r10
 1/8 Buggy Nitro  h5r1  h5r2  h5r3  h5r4  h5r10
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD  h6r1  h6r2  h6r3  h6r4  h6r10
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD  h7r1  h7r2  h7r3  h7r4  h7r10

Kvalifikacija / Qualification  (08.20)

 Klasė / Class  1 Round  2 Round  3 Round  4 Round  5 Round
 1/10 Electric Short Course  h1r5  h1r6  h1r7  h1r8  h1r9
 1/10 Modified 4WD  h2r5  h2r6  h2r7  h2r8  h2r9
 1/8 Buggy Electric 1  h3r5  h3r6  h3r7  h3r8  h3r9
 1/8 Buggy Electric 2  h4r5  h4r6  h4r7  h4r8  h4r9
 1/8 Buggy Electric 3  h5r5  h5r6  h5r7  h5r8  h5r9
 1/8 Buggy Nitro  h6r5  h6r6  h6r7  h6r8  h6r9
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD  h7r5  h7r6  h7r7  h7r8  h7r9
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD  h8r5  h8r6  h8r7  h8r8  h8r9
 Bendri rezultatai / Overall Results  eor5_5  eor6_6  eor7_7  eor8_8  eor9_9

Kvalifikacijų rezultatai: skaičiuojama pagal taškus (3 geriausi iš 5)
Qualifications results: count by points (3 best of 5)
Points(Rounds5-9)Counting_3_Rounds.pdf

Finalai / Finals (08.21)

 Klasė / Class  1 Final  2 Final  3 Final
 1/10 Electric Short Course  f1r11  f1r12  f1r13
 1/8 Buggy Electric A  f2r11  f2r12  f2r13
 1/10 Modified 4WD  f3r11  f3r12  f3r13
 1/8 Buggy Electric B  f4r11  f4r12  f4r13
 1/8 Buggy Nitro  f5r11    
 1/5 - 1/6 Petrol 2WD    f5r12  
 1/5 - 1/6 Petrol 4WD      f5r13
 
Baltic Cup 2016
2016 07 12
 
<< Pradėti < Prieš 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 1 - 4 iš 189
Akimirkos
ON-ROAD

Daugiau apie

On-road


www.lasa.lt

2016 m. off-road įskaita
   1/8 Buggy Nitro
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
371
2  Taurius Sinkevičius
   Vilnius, LT
333
3  Paulius Varnagiris
   Kaunas, LT
319
4  Lorenas Grigas
   Šiauliai, LT
307
5  Žygimantas Trinka
   Šiauliai, LT
279
   1/8 Buggy Electric
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Igoris Vilčinskas
   Jonava, LT
371
2  Taurius Sinkevičius
   Kaunas, LT
343
3  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
305
4  Vaidas Mainonis
   Kaunas, LT
289
5  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
272
   1/5 - 1/6 Petrol 2WD
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Artūras Švoba
   Kaunas, LT
363
2  Matas Antanavičius
   Panevežys, LT
355
3  Vaidas Anilionis
   Panevėžys, LT
203
4  Vytautas Agliniškis
   Vilnius, LT
195
5  Romas Cesiulis
   Molėtai, LT
189
   1/10 Electric Beginner
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Gvidas Minkštimas
   Kaunas, LT
375
2  Aivaras Vaičiukynas
   Kaunas, LT
351
3  Domantas Morkūnas
   Vilnius, LT
313
4  Nojus Slavickas
   Vilnius, LT
254
5  Aiva Ambraziūnaitė
   Kaunas, LT
246
   1/10 Electric Modified
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Elvijus Bisikirskas
   Kaunas, LT
367
2  Domantas Cesiulis
   Molėtai, LT
340
3  Nikita Shtytsko
   Minsk, BY
317
4  Tautvydas Bujokas
   Jonava, LT
315
5  Aidas Vaičiukynas
   Kaunas, LT
305
   1/10 Electric Short Course
# Vardas, pavardė Tšk.
1  Rokas Morkūnas
   Vilnius, LT
375
2  Gytis Oržekauskas
   Kaunas, LT
355
3  Paulius Narkevičius
   Panevėžys, LT
333
4  Lukas Usonis
   Panevėžys, LT
256
5  Povilas Klimka
   Vilnius, LT
191

Detali įskaita
© 2016 RC-Cars
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.
88x31.lt Įvertinkite šią svetainę Surask.lt sistemoje